Muziekvereniging Wieringerwaard annuleert jaarlijkse rommelmarkt

De jaarlijkse rommelmarkt gaat dit jaar (2021) niet door. De organisatie verwacht dat de corona-maatregelen het organiseren van een markt, in maart op de wijze zoals deze al vele jaren wordt georganiseerd, niet mogelijk maakt. Het afgelopen jaar moest de boekenmarkt ook geannuleerd worden. Beide markten zorgen voor inkomsten waardoor allerlei muzikale activiteiten worden georganiseerd en onkosten worden betaald. Het niet doorgaan van beide markten betekent dus ook minder inkomsten.

De muziekvereniging heeft door alle maatregelen het afgelopen jaar geen concert kunnen geven. De registratie van een online concert is tweemaal afgelast. Eenmaal vanwege corona binnen het orkest en eenmaal vanwege aangescherpte voorschriften, waardoor met elkaar musiceren niet toegestaan was. Zodra het mogelijk is wil de vereniging weer een concert organiseren.

Iedereen die de vereniging een warm hart toedraagt kan “Vriend” van de vereniging worden. Voor een paar euro per jaar steun je de vereniging.

Reacties zijn gesloten.