Herdenken in Wieringerwaard, 4 mei 2020

Taptoesignaal klinkt ook in Wieringerwaard.

Op 4 mei om 19.58 uur was in heel Wieringerwaard het Taptoe Signaal hoorbaar. Op vijf locaties speelden enkele leden van muziekvereniging Wieringerwaard vanuit de voortuin van de woning dit signaal ter gelegenheid van de dodenherdenking. Hierna werd twee minuten stilte in acht genomen. Aansluitend klonk het Wilhelmus door het dorp. Een dodenherdenking die dit jaar door de coronacrisis aangepast werd maar niet minder respectvol was.

Herdenken in Wieringerwaard

Ter gelegenheid van 75 jaar vrijheid was het dit jaar het plan om een bijzondere herdenkingsactiviteit te laten plaatsvinden. Op 4 en 5 mei stonden speciale activiteiten gepland, zoals het Festival Leef. Door de huidige omstandigheden zijn deze plannen stil gelegd en een jaar vooruit geschoven.

Reacties zijn gesloten.